Region24.info

Portal Wimdu w polskiej wersji!

Portal Wimdu w polskiej wersji!Wimdu GmbH to niemiecka firma, która zaczęła działalność w marcu 2011 roku. Szybko powiększyła się do grona aż 350 pracowników z ponad 40 różnych krajów! Wimdu jest serwisem internetowym, który oferuje szeroki wybór prywatnych zakwaterowań tj. mieszkania, apartamenty, domy i pokoje. Obiekty z bazy Wimdu znajdują się już w ponad 100 krajach na całym świecie. Mottem firmy jest "Travel like a local", co oznacza podróżowanie na odmiennych zasadach niż dotychczas.

Arne Bleckwenn i Hinrich Dreiling, którzy założyli Wimdu, od zawsze uwielbiali podróżować. Jednak z wyprawy na wyprawę, byli coraz bardziej rozczarowani warunkami noclegowymi, jakie oferują hotele oraz hostele. Jako alternatywę dla tego typu zakwaterowania zaproponowali wynajem prywatnych mieszkań i pokoi. Był to bodziec do stworzenia takiej właśnie firmy.

Polska wersja

Od niedawna bardzo szybko zaczęła się rozwijać polska wersja językowa serwisu. Coraz więcej Polaków postanowiło udostępnić swoje prywatne mieszkania oraz pokoje. W całej bazie Wimdu znajdziemy 150,000 zarejestrowanych użytkowników. Warto dodać, że z każdym dniem ta liczba się zwiększa.

Dla kogo jest Wimdu?

Każdy, kto lubi podróże i stawia na poznanie miasta od innej strony niż strice turystyczną, powinien wybrać się z Wimdu chociaż raz. Poprzez serwis można wynająć cały dom, apartament, jak również skromne, lecz urocze mieszkanie. Dla podróżujących w pojedynkę lub z jednym towarzyszem portal oferuje przestronne pokoje. Ci, którzy szukają niezapomnianych wrażeń, znajda również coś ciekawego dla siebie! Nocleg na wielkim łożu pod gołym niebem, w prawdziwym cygańskim taborze czy w... samolocie? Znajdziemy tam najbardziej wymyślne i ciekawe formy noclegów.

Jak to działa?

Dzięki naszemu serwisowi możesz zaplanować swoje wakacje nie wychodząc z domu. Znajdź swój wymarzony apartament w mieście, które chcesz odwiedzić. Zobacz zdjęcie, przeczytaj krótką informację od właściciela, a co najważniejsze znajdź opinie wcześniejszych użytkowników. Dzięki temu będziesz miał pewność, że trafiłeś w dobre ręce! Do osoby, która pomoże Ci poznać to miasto dosłownie od podszewki. Jesteś pewien, że to Twój wymarzony apartament - zarezerwuj go i czekaj na potwierdzenie od Twojego gospodarza. A potem już tylko pakuj walizki i plecaki i ruszaj w drogę. Twój gospodarz już na Ciebie czeka!

Wynajmij swój apartament i zamień się w gospodarza

Jeśli posiadasz dom, pokój, mieszkanie wakacyjne lub takie, które łatwo można w takowe przeobrazić, możesz w prosty sposób zacząć je wynajmować w czasie wakacji. Nie zależnie od tego, czy to mieszkanie balkonem lub z tarasem, bliźniak czy domek jednorodzinny – Wimdu umożliwia Ci bezpłatne umieszczenie Twojej oferty w Internecie i oferuje dodatkowo profesjonalne wsparcie. W prosty sposób możesz zaprezentować swój pokój lub mieszkanie szerokiemu gronu odbiorców na całym świecie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o działalności Wimdu, zapraszamy do odwiedzenia strony na portalu Facebook.

Portal Wimdu w polskiej wersji!

Portal Wimdu w polskiej wersji!

Portal Wimdu w polskiej wersji!